тумба под телевизор ЧеркассыУ сучасному будинку або квартирі телевізори ставляться майже скрізь: у вітальні, спальні, кухні. А деякі «гурмани» ТВ-передач примудряються встановити телевізор навіть у туалет та ванну! Телевізори розміщуються і на полицях, і на шафах, стінах, підвіконнях та в інших різних місцях. Однак питання «Куди ж поставити телевізор?». завжди турбуватиме педантичних господарів. Вирішити його можна просто: купити тумбу під телевізор (або на замовлення) у місті Черкаси в інтернет-магазині мебелі «Stol.ck.ua». У нас ви можете купити невеликі тумби, різноманітні підвісні полиці, комбіновані тумби, стійки та дуже зручні об'ємні модулі, які заощадять Ваш дорогоцінний простір у будинку.

При виборі ТВ-тумби в першу чергу потрібно оцінити розміри приміщення та телевізора. Зазвичай для невеликих приміщень ідеально підійдуть полиці, компактні тумби і стійки. А от якщо ви бажаєте встановити свій телевізор у велику вітальню або інше приміщення з малою кількістю меблів, то краще віддати перевагу багатофункціональним тумбам під телевізор. На подібних тумбах біля Вашого телевізора будуть гармонійно розташовуватися книги, диски, статуетки, а також DVD-програвач і акустична система.

Ще при покупці тумби під ТВ потрібно звернути особливу увагу на виготовлення матеріалу. Найпрактичнішим для виготовлення тумби під телевізор є дерево. Воно може витримувати практично будь-яку вагу телевізора. Тумба під телевізор із дерева легко чиститься та довговічна. Для поціновувачів вишуканого стилю, окрім дерев'яних дизайнерських ТВ-тумб, існують ще скляні тумби. Однією з переваг покупки скляних тумб під ТБ є те, що вони ідеально вписуються практично у кожен інтер'єр. Недоліком таких вважається те, що вони досить слабкі до пошкоджень. Але це зовсім не означає, що скляна ТВ-тумба розіб'ється завжди – виробники скляних тумб забезпечують відмінну якість та довговічність їхньої продукції. Існують ще й металеві тумби під телевізор та ТВ-тумби із пластику.

Найголовніше, при виборі тумби під ТБ віддавати перевагу розуму, а не бажанню, тому що досить часто куплена красива і дорога річ перетворюється на марну.